BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ KESİN KAYIT EKRANI
Değerli üyemiz,

Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanlığından almış olduğumuz yetki dahilinde ve akademik iş birliklerimiz ile güçlendirerek oluşturulan "Bilirkişilik Temel Eğitimi" programımız, eğitim almak isteyen tüm meslek mensuplarımızı kapsayacak şekilde hazırlamış ve ön kayıt başvuruları internet sayfamız üzerinden alınmıştır.

Ön kayıt başvurusunda bulunan meslek mensuplarımızın bu eğitimleri tamamlaması için gerekli sınıflar hazırlanarak eğitimleri tamamlamaları sağlanacaktır. Her zaman olduğu gibi Bilirkişilik Temel Eğitimlerinde de meslek mensuplarımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Yeni açılan sınıflarımız için yine web sayfamız üzerinden kesin kayıt yapabilirsiniz.

T.C.Kimlik Numaranız

Önemli Not: Bilirkişilik Temel Eğitimini tamamlayarak alınan katılım belgeleri yalnızca ilgili genelde belirlenen eğitim şartını yerine getirmek anlamına gelmektedir. Katılımcıların ekli genelgede belirlenen diğer şartları incelemeleri ve kendi durumlarını buna göre belirlemeleri önemle belirtiriz. Sınıflar yeterli katılım sağlandığında açılacaktır. Yeterli katılımın sağlanmaması durumunda bilgi verilerek sınıf birleştirilmesi yapılabilecektir .

Bu form aracılığı ile kayıt yaptırdıktan sonra ödeme dekontunuzu veya mail order formunuzu T.C. Kimlik numaranızı da belirterek bilirkisilik@ismmmo.org.tr adresine gönderiniz.